RAIKO KIKKAS

Raiko alustas professionaalset pokkeri karjääri aastal 2009. Enamus aastad möödusid Full Ring Cash laudades (kuni nl400), kuid aegajalt mängis ta ka 6max Cashi, Hyper-turbo HUSNG’sid, Cap Cashi ning veidi teisi formaate.

2016 aasta alguses tundis Raiko, et Full Ring Cashi tase oli muutunud varasemate aastatega võrreldes palju raskemaks, informatsiooni jäi järjest vähemaks ning oli näha, et edukad olid vaid tiimis töötavad mängijad. Kuna Raiko ei kuulunud ühtegi tiimi ja ei olnud ka silmapiiril sobivat tiimi, siis tekkis ka temal soov pokker quitida.

Sama aasta keskpaigal märkas Raiko „hrlohe talli“ avamis postitust ning otsustas pokkerile viimase võimaluse anda. Raikost saigi üks esimesi „hrlohe talliga“ liitujatest, tema areng ja limiitidest üles liikumine olid väga kiired ning juba pärast 10 000 mängu läbimist nägi hrlohe Raikos suurt potentsiaali ja otsustas talle pakkuda võimalust jätkata tallis coachina.

Täna on Raiko tallis full time coach. Tegeleb enamasti GTO programmidega ja üldise õpilaste „balanced“ olemise arenguga, hoiab pidevalt silma peal ja on kursis kõikide uute programmide ning videopackidega, mis maailma parimatelt mängijatelt pokkeriturule tekivad. Läbi selle garanteerime, et kogu tall on kursis maailma parima pokkerialase infoga.

Täna võib kindlasti väita, et Raiko omab üht võimsamat cEVd 100ste levelil(winamax)
Siin ka Raiko winamaxi 100ste graph.