MIHKEL VITSUR

Mihkli pokkerikarjäär sai alguse tasuta turniiridest ehk „freerollidest,“ milledest teenitud rahaga mängis ta madala sisseostuga SNG’si ja FR-cashi, teenides nii Tehnikaülikooli inseneriõppe kõrvalt taskuraha. Olles pokkerimaailmas mõnda aega tegutsenud ja mängu kallal tööd teinud, liikus Mihkel järsult populaarsust kogunud HTHUSNGdesse, kust sai alguse pokkeri profikarjäär, kus teenistus ületas Eesti keskmist palka märkimisväärselt ja mängu arendamiseks võeti appi esimesed rahvusvaheliselt tuntud pokkeritreenerid.

Kasutajanimi “hrlohe” sai online-pokkeris laiemalt tuntuks Heads-Up NL medium- ja high-stakes cashis, kus ühtlasi kasvas teenistus nii suureks, et „Lohe“ otsustas ülikooli lõpetamata jätta ja täielikult pokkerile pühenduda.

Seoses Heads-Up NL cashi sisulise likvideerimisega online pokkerist 2016 kevadel, muutus hrlohe peamiseks formaadiks spin&go, mida ta 2015 sügisel USAs Colorados toimunud pokkerilaagris maailma tuntuimate spin&go’de mängijate eestvedamisel õppimas käis.

Tänaseks on Mihkel Eesti nimekaim pokkeri-treener, olles koostööd teinud enam kui 75 mängijaga nii Eestist kui mujalt maailmast. Ühtlasi mängib hrlohe igapäevaselt kõrgeima sisseostuga ($100) spin&go’si, näidates sealjuures võrdväärseid tulemusi maailma parimate mängijatega.